Witam Cię droga przyjaciółko! Witam Cię miły przyjacielu

 

Nazywam się Alla Alicja Chrzanowska.

 

Dlaczego powstała ta strona? Ponieważ niektórzy nazywają mnie pierwszą damą polskiej ezoteryki, ale to przesada i nieprawda. Więc postanowiłam pokazać siebie taką, jaką jestem. A jestem zwykłą kobietą, która kiedyś zdecydowała się żyć zgodnie z naukami wiedzy wewnętrznej. Urodziłam się w 1959 roku na Polesiu, które uważam za najpiękniejszy region Polski i gdzie mieszkam do tej pory. Jak widzisz, żyję na tym świecie już pewien czas i zdążyłam przejść różne koleje losu…
Moje dzieciństwo do 10 roku życia upływało w cudownych warunkach. Wychowywali mnie dziadkowie i pradziadkowie, dzięki czemu nawet nie odczułam, że moi rodzice rozeszli się, gdy miałam 4 lata. Otaczała mnie piękna przyroda, baśnie i opowieści snute o szarej godzinie. Prababcia i babcia wróżyły z kart, pradziadek był zielarzem, a dziadek prawosławnym duchownym i uzdrowicielem – leczył modlitwą i przez „nakładanie rąk”.
Niestety, po 10 urodzinach moje życie zmieniło się całkowicie. Następnych 20 lat nie należały do najłatwiejszych. Byłam gotowa zrezygnować z życia. Stało się inaczej. Siły Wyższe dały mi drugą szansę, wróciły mnie życiu i zmusiły do wejścia na drogę rozwoju osobistego. I choć ezoteryką zajmowałam się od dzieciństwa, to od 1992 roku robię to zawodowo.
Czym się zajmuję? Różnymi dziedzinami wiedzy tajemnej, ale przede wszystkim uczę się żyć pełnią życia, kochać i dzielić się miłością z tymi, którzy jej potrzebują.


A oprócz ludzi miłości, troski i opieki wymagają zwierzęta. Jak pisał Saint-Exupery człowiek jest odpowiedzialny za to co oswoił. Oswoiliśmy psy i koty, zaprosiliśmy je do swoich domów. Czy po to, by potem wyrzucać je na bruk, głodzić i bić?

Czy będąc podobno „koroną stworzenia”, mamy prawo doprowadzać do wyginięcia gatunków? Jaki świat zostawimy swoim dzieciom i wnukom? Betonową pustynię?

Czuję się odpowiedzialna za ich niedolę i dlatego założyłam własne stowarzyszenie pomagające psom.

Będzie mi bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas:

www.dozaskarbonka.pl

 

Czytaj całość
 


©2008 Alla Alicja Chrzanowska.