nokia 3110c tracking software 9210i super spy camera v2 7 android click tracking spybot search and destroy free for windows 7

Sprawozdanie z kursów A. A. Chrzanowskiej

Sprawozdanie z kursów A. A. Chrzanowskiej w Charkowie (tekst oryginalny)

http://www.acubens.org/news_center/index.php?ELEMENT_ID=3021&SECTION_ID=

 

 


Sprawozdanie z kursów A. A. Chrzanowskiej w Charkowie (tłumaczenie)

Wielkie Arkana

Pierwszy dzień kursu o Wielkich Arkanach zbiegł się z prezentacją nowej książki Alli Alicji Chrzanowskiej wydanej w Charkowie „Rytuały ochronne”. Jak się i należało spodziewać, wspaniała ksiązka cudownego człowieka wywołała niezwykłe zainteresowanie. Ale o tym później.

Zainteresowanie Tarotem zgromadziło całkowicie rożnych ludzi z Litwy, Rosji i oczywiście z Ukrainy. Jednak po pewnym czasie różnice narodowościowe i społeczne znikły. Jak za pomocą czarodziejskiej różdżki znikły troski i nierozwiązane do tej pory problemy. Zostały za drzwiami, a w sali, gdzie odbywał się kurs zapanowała atmosfera miłości, przyjaźni, ciepła i wzajemnego zrozumienia. Zadziwiające, jak jedna miła i niezwykle czarujaca kobieta umiała zetrzeć te bariery. Wszystko nagle stało się naturalne, łatwe i proste. Tak, jak zresztą powinno być u prawdziwych czarodziejek. Z dziecinną ciekawością i zainteresowaniem słuchaliśmy historii z życia Alicji i jej praktyki, z entuzjazmem poznawaliśmy znaczenia Wielkich Arkanów Tarota i ich symboli. Ale to nie wszystko.

Przed nami było jeszcze najważniejsze spotkanie z „dzieckiem” Alicji, z jej autorską metodą „Psychologicznego Portretu”. Jak opowiedziała nam nasza wykładowczyni, pierwsze pozycje Portretu po prostu się jej przyśniły. I to już jest dostatecznie zadziwiające. Ale jeszcze większym cudem okazało się to jak, on działa. Zachwycona pierwszymi sukcesami w interpretacji Portretu, grupa zdecydowała zrezygnować z technicznego opisu poszczególnych wariantów połączeń Arkanów i pracować indywidualnie z każdym Portretem, że w praktyce i na „żywym przykładzie” nauczyć się z niego korzystać. I była to dobra decyzja, przecież wszystkiego i tak zapamiętać nie sposób. Uczono nas więc korzystać z intuicji i twórczego podejścia i dało to zadziwiające rezultaty. Jak się okazało wśród uczestników kursu było dużo silnych osobowości, które mogą zostać wybitnymi politykami, dobrymi prawnikami, psychologami i przynieść realny pożytek społeczeństwu.

Jednocześnie grupa okazała się bardzo twórcza. Każdy usłyszał potrzebną dla niego radę. Na pierwszy rzut oka prosta metoda, okazała się bardzo głęboka. Przecież oprócz informacji o każdym etapie życia zaczynając od urodzenia aż do jesieni życia, można też dowiedzieć się, z jakim zadaniem przychodzimy na ten świat, co ukrywa się w naszej podświadomości, nad czym powinniśmy pracować. I co najważniejsze, można tu nie tylko odkryć naszą życiową misję i dowiedzieć się o podświadomych lękach, ale także i o tym, jak ją analizować i przepracować, jakie ukryte możliwości i talenty otrzymaliśmy do tego. Dokładność symboliki dosłownie wstrząsająca.

Ale i to jeszcze nie wszystko. Przy pomocy prostych działań matematycznych można określić wibrację dnia po to, by maksymalnie wykorzystać ich siłę, a dzięki Portretowi Partnerskiemu dowiedzieć się na ile ludzie pasują do siebie (przy czym można tak analizować nie tylko relacje miłosne, ale i stosunki na linii szef-podwładny, mama-dziecko), jak będą się rozwijać ich relacje, dowiedzieć się o problemach w potencjalnym związku, poznać wspólne zadanie danej pary i przy pomocy jakich metod można je rozwiązać.

Ogólnie w ciągu pierwszych dwóch dni otrzymaliśmy tak ogromną ilość informacji, że pozostaje tylko ćwiczyć i obserwować to, jak szybko zmienia się na lepsze nasze życie i Zycie otoczenia. Ale jak to się mówi, wszystko ma swój początek i swój koniec. Kurs skończył się, ale podroż zaledwie została rozpoczęta.

 

Tarot w biznesie
Czy zastanawialiście się kiedyś, czym są pieniądze?

Od tego pytania Alla Alicja Chrzanowska rozpoczęła kurs „Tarot w biznesie”. Wszyscy jednogłośnie zgodzili się, że pieniądze to ekwiwalent energii, wolność itd., ale mało kto zastanawiał się nad tym, że oprócz tego powyższego jest to również odpowiedzialność. Wielu uważa, ze rozwój duchowy i dostatek materialny to dwie sprzeczne ze sobą sprawy. Z drugiej strony nie bez powodu się mówi, że najlepszy sposób pomagania biednym i potrzebującym to nie być jednym z nich. No bo jak możemy zrobić cos dobrego dla innych, jeśli sami z trudnem wiążemy koniec z końcem? Wszyscy żyjemy w świecie materialnym, a naszym zadanie polega właśnie na wcielaniu duchowości w świat materii. Przy tym należy pamiętać, że wydanych pieniędzy nie należy żałować, one powinny być w ciągłym ruchu (tak samo jak energia, która nieustannie powinna krążyć). Nie wolno też zapominać o zasadzie 10 %, która mówi o tym, że zarabiając jakąś sumę pieniędzy, 10 % należy oddać tym, którzy potrzebują ich bardziej.
W zupełnie innym świetle zostały przedstawione, wydawałoby się, że już znane, Wielkie Arkana. Bardzo dobrą praktyką okazała się praca z połączeniami kart, których ogromną ilością Alicja hojnie podzieliła się ze słuchaczami. Przy czym były to nie oderwane od życia abstrakcyjne znaczenia, lecz bliskie każdemu interpretacje wzięte z jej 37-letniej praktycznej pracy z Tarotem.
Pozostała część seminarium była poświęcona rozkładom i pracy praktycznej. Uczestnicy kursu zostali szczęśliwymi posiadaczami ponad 10 autorskich rozkładów obejmujących wszystkie najważniejsze kwestie finansowej i zawodowej działalności człowieka. Jaki zawód wybrać? Jakim biznesem się zająć? Czy warto zmieniać prace? Jakie są perspektywy w obecnej pracy? Czy warto coś kupować bądź sprzedawać? W co inwestować? Czy znajdzie się zgubiona rzecz? Czy czekają mnie sukcesy? Czy warto współpracować z danym człowiekiem? Jakie są perspektywy rozwoju firmy? Dla uczestników kursu odpowiedzi na te pytania nie kryją tajemnic.
Perełką i finalnym akordem kursu stal się autorski rozkład dyrektora Międzynarodowego Centrum Okultystycznych i Astrologicznych Badań Andreja Kudelko na nadchodzące wybory prezydenckie na Ukrainie w interpretacji Alicji Chrzanowskiej. Rezultat dla wielu nie był zaskakujący. A na ile dokładny? Cóż, na sprawdzenie nie musimy długo czekać…*

*Wybory prezydenckie na Ukrainie odbędą się w styczniu (przyp. tłum.)

 

Magia naturalna. Żywioł ognia
1. Obiecaj sobie, że będziesz na tyle silny, iż nic nie zakłóci spokoju i harmonii Twego umysłu,

2. Obiecaj sobie, że z każdą osobą będziesz rozmawiał o szczęściu, zdrowiu i radości,

3. Obiecaj sobie, że sprawisz, iż każda osoba, która ma z Tobą do czynienia poczuje, że jest w niej coś wartościowego,

4. Obiecaj sobie, że zawsze będziesz dostrzegał jasne strony sytuacji, w której się znajdujesz,

5. Obiecaj sobie, że będziesz myślał o wszystkim jak najlepiej, pracował jak najlepiej i oczekiwał rzeczy tylko najlepszych,

6. Obiecaj sobie, że sukcesy innych będą Ci sprawiać taką samą radość jak własne,

7. Obiecaj sobie, że zapomnisz o przeszłych błędach i będziesz dążył do osiągnięć w przyszłości,

8. Obiecaj sobie, że zawsze będziesz dążył do radości i dasz uśmiech każdej żywej istocie,

9. Obiecaj sobie, że poświęcisz tak wiele czasu na pracę nad sobą, iż nie wystarczy Ci go na krytykowanie innych,

10. Obiecaj sobie, że będziesz zbyt wielki, by się martwić, zbyt mądry, by rozpaczać, zbyt szlachetny, by się złościć i zbyt szczęśliwy, by popadać w kłopoty.

Od tych zasad, obowiązujących każdego, kto praktykuje magię naturalną zaczął się kurs Magii naturalnej Alli Alicji Chrzanowskiej. To zadziwiające seminarium o sile przyrody i o tym, jak ją wykorzystać do poprawy życia swego i innych ludzi, nikogo nie pozostawił obojętnym. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że władamy magią, ponieważ robimy to podświadomie, automatycznie! Bo kto zastanawia się nad tym, skąd wziął się zwyczaj odstukiwania w niemalowane drewno? Lub dlaczego zdmuchujemy świece na torcie w dniu urodzin? W taki sposób powierzamy nasze marzenia i dążenia opiece żywiołowi powietrza, przekazując pozytywną energię Kosmosowi, zakładając, że powróci ona do nas pomnożona.
Kurs był skoncentrowany na rytuałach opartych na wykorzystaniu energii ognia. Słuchacze dowiedzieli się, jak można oczyścić siebie i swoje otoczenie z negatywnej energii, jak przyciągnąć do swego życia miłość i pomyślność materialną, a także jak przygotować osobisty amulet ochronny lub talizman, np. na ochronę samochodu i wiele, wiele innych. Kurs zakończył się inicjacją do egregoru ognia, rozdaniem autografów i pamiątkowymi zdjęciami.
Błyskawicznie minęło 6 dni zajęć w towarzystwie tej wyjątkowo utalentowanej i otwartej osoby. Alicja ciągle dzieliła się ze słuchaczami swoją wiedzą, miłością, radością i zachwytem nad życiem, każdy otrzymał odpowiedz na swoje pytanie i stał się trochę lepszy. A to znaczy, że cele kursów zostały osiągnięte. I teraz z niecierpliwością czekamy kolejnego przyjazdu Alli Alicji Chrzanowskiej do Charkowa w lutym 2010 roku.

 

 

 


©2008 Alla Alicja Chrzanowska.